Арсен Мірзоян – Штучні сонця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Штучні сонця (Кліп)

Популярний український артист Арсен Мірзоян презентував кліп до пісні «Штучні сонця». Цей трек увійде в лонгплей, який співак представить 30 листопада на сцені столичного Палацу мистецтв «Україна» з нагоди десятиріччя творчої діяльності.

Арсен Мірзоян відомий не тільки хітами, але і активною громадською позицією. У своїй творчості артист висвітлює і соціально-політичні проблеми. Однією з таких робіт стала пісня «Штучні сонця».

«Конституція і Незалежність України для деяких існують тільки на папері. Боротьба триває і політтехнологи імперських держав знову вигадують інструменти розбрату, знову посилюють сварки всередині країни. Тому політичні вектори, які повинні об’єднувати людей навколо проблеми всередині країни, спрямовані все більше на акції протесту. І саме ультимативна форма паралізує діалог як інструмент єднання. Кожна реформа має лобіста у вигляді політичної сили, має «спонсора» і має особу-лідера політичної сили. Саме цих лідерів я називаю «штучні сонця». І ці «сонечка» прекрасно усвідомлюють, що питання Конституції і Незалежності вирішуються апріорі в ультимативній формі і спекулюють саме цим. І цей кон’юнктурний популізм на тлі справжнього – іноді занадто цинічний», – коментує Арсен Мірзоян.

До співпраці над відеокліпом Мірзоян запросив кінорежисера і сценариста Крістіана Жерегі.

За задумом режисера, відео знято в аскетичному стилі. Локацією для зйомки став унікальний природний масив «Олешківські піски» на Херсонщині. Щоб потрапити на знімальний майданчик, група задіяла військовий транспорт, зокрема, позашляховики і КамАЗ.

Арсен Мірзоян – Штучні сонця

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *