Арсен Мірзоян – Подружка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Подружка (Кліп)

Співак Арсен Мірзоян, який восени відсвяткує 10 років творчої діяльності, готує до круглої дати реліз студійного альбому. Днями артист презентував нову пісню з майбутньої платівки. Авторський трек називається «Подружка».

Авторство слів та музики належить Арсену Мірзояну. Аранжування, зведення та мастеринг – справа рук Віталія Телезина (211 Recording Studio).

Коментуючи головну ідею роботи, Арсен Мірзоян звернувся до роздумів на тему дружби між чоловіком і жінкою. За словами виконавця, бувають такі ситуації, коли пара кохає одне одного, разом із тим не розмірковуючи про сумісне життя та спільне майбутнє загалом. Але при цьому їм добре в одній компанії друзів, а лишаючись наодинці, секс по дружбі не здається їм чимось неправильним. Такі пари довіряють один одному, часто у їхніх стосунках відсутні ревнощі. Але чи довго існуватимуть подібні відносини? Саме про це і йде мова у композиції «Подружка».

Прем’єра пісні «Подружка» супроводжується відеороботою, у якій режисер Віктор Скуратовський звернувся до символічним контрастів. Зокрема на чорно-білих кадрах самотній герой знаходиться в натовпі малознайомих людей, а на інших – мріє про велике кохання і занурюється в сині води справжніх почуттів.

Головну жіночу роль кліпу виконала Юлія Ігнатченко.

«Чи можлива дружба між чоловіком та жінкою: так/ні, і чому? Автор найцікавішої відповіді отримає два квитки особисто від мене на великий сольний концерт до 10-річчя гурту, який відбудеться 30 листопада в Палаці Україна», – звернувся до слухачів Арсен Мірзоян під відео на YouTube.

Арсен Мірзоян – Подружка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *