Арсен Мірзоян – Незнайомці
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Арсен Мірзоян – Незнайомці (Кліп)

«Дякую, Олеже! Ти – космос!» – звернувся Арсен Мірзоян із вдячністю за роботу над своїм новим кліпом «Незнайомці» до режисера Олега Борщевського.

Така реакція артиста не є дивною, адже у результаті співпраці з кліпмейкером Арсен Мірзоян отримав не просто кліп, а цілий фантастичний міні-фільм у дусі «Інтерстеллар». Пікантності роботі додає головна героїня (Ганна Розпутня), яка постає у кадрі повністю голою.

За задумом, космічна історія є алегорією на тему внутрішнього світу людини. Як розповів Арсен, це історія чоловіка, у якого, як і у всіх нас, є всередині свій власний космос. Головний герой даної роботи намагається приборкати цей особливий світ, непізнану глибину власного я.

Відео знімали влітку при температурі понад +35 градусів на вугільному сховищі, де Арсен понад десять годин провів у космічному скафандрі та втратив близько двох кілограм ваги. До слова, окрім Арсена та Ганни, у кліпі також знялася донька співака – маленька Ніна Матвієнко.

«Нам було неймовірно спекотно від сонця, а ще й чорне вугілля смажило знизу як грубка. Вода випивалася літрами, час від часу хтось обливався зі шлангу пожежної машини, яка чергувала для безпеки. Через дві години серце билося як шалене, наростала нервозність і втрачалося відчуття контролю реальності. І посеред цього двоє самих незворушних людей у скафандрах: Арсен Мірзоян і Ганна Розпутня – абсолютний спокій і віддача роботі. Арсен, зрозуміло, сталевар зі сталі, а Ганні хотілося би висловити особливу подяку за професіоналізм і жіночність!» – пише у Facebook режисер.

Нагадаємо, що композиція «Незнайомці» увійшла до свіжого альбому виконавця під назвою «Інгредієнт», про який ми нещодавно розповідали читачам «Нотаток».

Арсен Мірзоян – Незнайомці
Арсен у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *