Арсен Мірзоян – Інгредієнт
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Арсен Мірзоян – Інгредієнт (Альбом)

Відомий український співак Арсен Мірзоян завершив роботу над своїм п’ятим повноформатним альбомом, який отримав назву «Інгредієнт» та вмістив у себе одинадцять авторських композицій, включно із дуетним треком «Іграшкова зброя» (feat Олег Собчук, «СКАЙ»). Запис платівки, загальною тривалістю трохи більше сорока хвилин, проходив на студії 211 у Києві.

Вже зараз новий альбом Арсена Мірзояна є доступним для прослуховування у мережі, або ж для придбання на популярних медіа-майданчиках.

За словами Арсена, у титульному треку «Інгредієнт», як і у всій новій платівці, прослідковується заклик не бути всього лише інгредієнтом у чиємусь супі. «Лавровий лист, здається, потрібен майже у всіх рецептах. Але насправді практично завжди виявляється у сміттєвому відрі. В альбомі і пісні багато про що співається, в тому числі там є побажання не слухати нічиїх порад», – каже автор.

Він також додав, що до роботи над платівкою вже традиційно було долучено відомих музикантів і саунд-продюсера, зокрема до появи альбому доклали руку гітарист Владімір Опсеніца («Океан Ельзи»), віолончеліст Юрій Погорецький, а також, звісно, Віталій Телезин (аранжування, програмування та клавішні). У результаті меломани отримали не тільки якісний, але і концептуальний продукт, у якому йде мова про «філософію життя». Загалом робота над лонг-плеєм тривала трохи більше року.

Арсен Мірзоян – Інгредієнт
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Нагадаємо, що раніше було оприлюднено офіційний кліп до одного з треків альбому «Інгредієнт» – пісні «1000 раз». «Я прийшов до режисера Олега Борщевського з треком за гарною ідеєю для кліпу. Він сказав, що є ідея, але вона ніколи нікому не підходила, а він дуже хоче її зняти. Олег, як режисер, просить не пояснювати, про що ця робота. Але я іноді розшифровую. Людина у пошуках самої себе, як скарбу, повинна розуміти, коли зупинитися. Але чи зупиниться вона?» – розповідає про кліп Арсен Мірзоян.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *