Arlett – Відчуй Улюблену Музику
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Arlett – Відчуй Улюблену Музику (Сингл)

Із датою прем’єри своєї нової пісні «Відчуй улюблену музику» хлопці з гурту Arlett, задається, не прогадали. Адже коли, як не за панування чималих снігових заметілей у столиці, найбільше хочеться поринути у теплу літню атмосферу та знову відчути призабуті ритми великого сонячного міста. Саме про це і піде мова у новій композиції команди – про Київ, літо, тепло та музику.

Прем’єра свіжого твору від Arlett відбулася сьогодні, 6 лютого 2017 року, на сторінках формації у соціальних мережах. Окрім, власне, самого треку, до релізу додається офіційне лірик-відео, головним героєм якого виступив барабанщик гурту Микола Однорог. До речі, саме новій пісні «Відчуй улюблену музику» випало стати першою оприлюдненою ластівкою з майбутнього студійного альбому Arlett, робота над яким наразі триває. Ну а щодо попередньої дуетної роботи «Електрична Зима», то вона, скоріше за все, так і залишиться окремим інтернет-синглом.

«Вона тепла та вибухова. Прослухавши пісню «Відчуй улюблену музику», ви гарантовано станете ближчими до літа, нехай на якихось три з половиною хвилини. Також пам’ятайте, що вже 12 лютого у вас буде можливість оцінити також її живе виконання під час спільного з командою NRavitsa Planet концерту у київському клубі Atlas. Запрошуємо всіх та бажаємо приємного прослуховування», – йдеться в анотації до новинки.

На останок додамо, що окрім вже представленого liryc-video, з часом хлопці також планують відзняти до сьогоднішньої новинки повноцінний відеокліп.

Arlett – Відчуй Улюблену Музику


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Вєталь says:

    Та ну, якась вже занадто відверта попса. Так, якісна, але я очікував трохи іншого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *