Arlett – Спрага чи спека
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Arlett – Спрага чи спека (Кліп)

«Фестивальна пісня» від гурту Arlett, а саме так музиканти охрестили свій трек «Спрага чи спека», отримала своє візуальне відображення. Свіжий кліп для молодої команди відзняв режисер та оператор Андрій Сербін, а головну жіночу роль виконала модель Дарина Рудо.

Події ролика розгортаються на тлі хаотичною нічного життя, у якому, за сюжетом, героїня має зробити значущий, та, що не менш важливо, правильний життєвий вибір. «Особисто для мене це був новий досвід у підході до зйомок відео, тому що в попередніх наших кліпах я завжди приймав участь у знімальному процесі, а тут я з’являюсь лише в останньому приспіві. Весь інший час, коли знімали героїню, доводилось чекати і мене просто-таки розривала цікавість, як же там все буде виглядати. Але ми довірились режисеру, його баченню і наразі маємо цікавий та незвичний для нас результат», – коментує для «Нотаток» новинку лідер Arlett Олександр Коломієць.

Нагадаємо, що наразі Arlett продовжують працювати над своїм другим студійним альбомом, та обіцяють показати загалу його частинку вже самим найближчим часом. Як саме це буде виглядати та у якому форматі поп-рокери презентують свій майбутній лонг-плей – дізнаємося вже незабаром.

Українська музика: Arlett – Спрага чи спека

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *