Arlett – Спрага чи спека
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Arlett – Спрага чи спека (Сингл)

Хлопці з гурту Arlett продовжують гнути обрану музичну лінію – принаймні саме таке враження складається після прослуховування їхнього нового синглу під назвою «Cпрага чи спека», який разом із оприлюдненою раніше піснею «Відчуй улюблену музику» увійде до майбутнього повноформатного альбому, вже другого у дискографії команди. І навіть якщо раніше колектив експериментував із електронним саундом, а сьогодні повернувся до відносно важчого звучання, все це абсолютно не змінює вектор музичного настрою Arlett, виглядаючи скоріше своєрідним доповненням до першопланової манери романтизму.

Нічого негативного про подібний підхід до музики сказати аж ніяк не можна, адже будь-яка робота від «молодих, зухвалих та чуттєвих», у тому числі і вищезгадана композиція «Cпрага чи спека», обов’язково знайде свого слухача, максимально тотожного цим трьом прикметникам. Тим більше, зважаючи на достатньо високу звичну якість звучання музикантів Arlett. Що цікаво, самі учасники колективу охрестили свою свіжу роботу фестивальним синглом, хоча мова у ньому йде зовсім не про концерти або супутній драйв, а про те, як «сьогодні ти тремтиш як струна» та «як звучить твоє тіло».

І навіть не зважаючи на те, що спрага і спека є поняттями взаємопов’язаними, за словами лідера гурту Олександра Коломійця, даний сингл несе у собі ідею вибору різних життєвих шляхів. Втім, це ми можемо списати на закладений автором потаємний художній зміст, а от меседж стосовно фестивального треку ми пояснювати не будемо – це зроблять самі музиканти на численних літніх концертних майданчиках, серед яких Skyline fest, Бандерштат, Zaxidfest та інші.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *