Arlett – Привiт
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Arlett – Привiт v2.0 (Сингл)

У новий рік з новою назвою – вирішили хлопці з гурту «Леді Арлет» та проінформували загал про офіційне затвердження нової назви гурту, яка відтепер звучить та пишеться Arlett, а також презентували оновлену альтернативну версію свого треку «Привіт». Запис свіжої композиції відбувався на студії звукозапису FDR.

Цікаво, що приводом для зміни назви колективу послужило… видання першого повноформатного альбому. Адже після того як музиканти по факту записали свою дебютну платівку та готувалися до її видання, стало відомо, що у Франції вже існує музичний гурт із аналогічною назвою, тож з офіційним релізом у хлопців могли виникнути проблеми. Учасники формації довго обирали свою нову назву, перебрали безліч варіантів та навіть запитували думку прихильників у соціальних мережах шляхом голосування. До речі, саме дякуючи публіці, колектив не назвався дивною назвою Kassorlo, дуже схожою на прізвище іспанського півзахисника лондонського «Арсеналу» Санті Касорли.

Ну а тепер, остаточно зупинившись на варіанті Arlett, музиканти випустили гітарну версію композиції «Привіт», яка стала передвісником скорого видання майбутнього лонг-плею. Долучайтеся до спільнот гурту у соціальних мережах та очікуйте незабаром на приємні музичні новини.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *