Arlett – Хто я тобі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Arlett – Хто я тобі (Сингл)

Спеціально для ситуацій, коли за вікном прокидається наш «майже Лондон», а світанок ви вже звично стрічаєте на самоті з одвічними питаннями самовизначення, ми підготували чудовий саундтрек такого прийдешнього дня. Та й навіть якщо такі обставини для вас не надто близькі, розпочати робочий тиждень із порції якісної фірмової української лірики, напевно, нікому не завадить. Отже, зустрічайте, нова чуттєва пісня гурту Arlett під назвою «Хто я тобі», яка може бути знайомою вам за концертним виконанням, щоправда ще під колишньою розширеною назвою проекту «Леді Арлет».

Нагадаємо, що хлопцям довелося скоротити своє ім’я через певні технічні нюанси, зокрема через те, що у Франції вже існував колектив із аналогічною назвою, а українці прагнули видати свій дебютний студійний альбом із офіційним статусом. Ну а поки останні підготування до релізу лонг-плею ще тривають, музиканти радують своїх прихильників новими студійними композиціями – зокрема, перед згаданим треком «Хто я тобі» у соціальних мережах було оприлюднено ще один новий сингл «Привiт v2.0», про який ми вже згадували на нашому сайті.

Запис нового треку гурту Arlett проходив на студії FDR. Цікаво, що вже менше ніж за тиждень учасники колективу обіцяють також представити на розсуд загалу ще й офіційний відеокліп до нього, тож слідкуйте за новинами. Окрім того, користуючись нагодою, учасники гурту запрошують всіх бажаючих відвідати їхній великий сольний концерт у Києві 31 березня, де, власне, і буде презентовано довгоочікувану дебютну повноформатну платівку Arlett.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *