Arlett feat Jerry Heil – Електрична Зима
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Arlett feat. Jerry Heil – Електрична Зима (Сингл)

«Я і ти – одиниці нулі, я і ти – люди-зливи всієї землі. Збережи, збережи мій дім, збережи», – співають у своїй новій спільній композиції поп-рокери з гурту Arlett та відеоблогер під ніком Jerry Heil. Свіжий трек «Електрична Зима», перший куплет якого виконав фронтмен Arlett Олександр Коломієць, а другий дівчина під псевдо Джері, у найпершу чергу з’явився у соціальній мережі ВКонтакті в якості ексклюзивного подарунку для місцевих користувачів.

За словами учасників Arlett, «Електрична Зима» стала для них справжнім експериментом з електронною музикою, а його загальна ідея була такою ж неочікуваною, як, і зустріч двох виконавців цієї новинки. Запис синглу проходив на столичній студії Art-Brilliance, а зведенням займався Ярослав Вильчик зі студії «ФДР». Авторство слів і музики, як зазвичай, належить фронтмену Arlett.

Дуетна робота буквально миттєво розлетілася сторінками користувачів соціальних мереж та спеціалізованими ресурсами, а також вже встигла отримати чималу кількість схвальних відгуків безпосередньо від прихильників. До речі, можна припустити, що «Електрична Зима» – це аж ніяк не остання новинка від формації на найближчий час, адже на одному зі своїх останніх концертів Arlett презентували не одну, а одразу дві нові композиції. Окрім того, за допомогою все тієї ж соціальної мережі, хлопці анонсували скору появу у продажі своїх фірмових футболок та компакт-дисків з дебютним альбомом, які можна буде замовити online.

Arlett feat. Jerry Heil – Електрична Зима

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *