Arlett
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Arlett – Однойменний альбом

От і настала довгоочікувана мить презентації дебютного повноформатного альбому білоцерківського гурту Arlett, до якої хлопці достатньо довго йшли. Однойменний із назвою колективу альбом став справжнім підсумком попереднього творчого етапу команди, адже більшість його пісень прихильники зі стажем мали змогу чути на живих виступах колективу ще з попередньою розширеною назвою «Леді Арлет».

Свій дебютний студійник музиканти Arlett писали на київській звукозаписуючій студії FDR під керівництвом Ярослава Вільчика та Романа Кальмука, а результати цієї важкої роботи видали на лейблі MOON Records. Всі одинадцять треків диску наразі можна вільно та офіційно завантажити до своїх медійних девайсів, проте не забувайте, що в ваших руках є можливість хоча б трохи посприяти подальшому розвитку формації, придбавши ліцензійний контент на Google Play чи iTunes. Окрім того, залишайте ваші відгуки та враження від прослуховування платівки ВК чи Фейсбук, адже для учасників гурту це дійсно важливо.

За словами лідера Arlett та автора всіх представлених на диску пісень Олександра Коломійця, перший альбом формації насправді являє собою цілісну історію, адже всі його пісні тісно пов’язані між собою та тільки разом утворюють єдину музичну картину. «Нарешті ми доросли до цілого альбому! Хотілося б висловити величезну подяку всім тим, хто завжди у нас вірив та підтримував та, звісно ж, студії ФДР за якість», – написав у соціальних мережах співак.

Ну і звісно ж така подія як видання дебютного студійного альбому не може минутися без великого тематичного концерту на підтримку нового матеріалу, тож завітайте вже наступного четверга до концертного залу Monte Ray та розділіть з Arlett радісні моменти презентації диску. Квитки на concert.ua.

Завантажити
iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *