Аркадій Войтюк – Все в тобі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Аркадій Войтюк – Все в тобі (Кліп)

Український кантрі/фолк музикант Аркадій Войтюк поділився зі всіма українськими меломанами своїм новим офіційним кліпом, відзнятим до пісні «Все в тобі», яку вже встигли полюбити вітчизняні слухачі. Саме із цим україномовним твором співак брав участь у цьогорічному національному відборі до пісенного конкурсу Євробачення 2016, діставшись півфіналу музичних перегонів. До речі, композиція «Все в тобі» – єдиний твір українською мовою, який було представлено загалу на стадії півфіналу.

Щодо нового ролику Аркадія Войтюка, то візуалізувати пісню «Все в тобі» взявся відомий український режисер та кліпмейкер Володимир Шурубура. Зйомки кліпу проходили 7 квітня 2016 року поблизу Києва, у мальовничих місцинах кінного клубу «Сосновий Гай». Саме навколо цих прекрасних благородних тварин та їхніх не менш благородних наїзників і закручується основний сюжет нової музичної стрічки.

Взагалі-то, розповідати про сюжети своїх кліпів Аркадій не дуже любить, адже прагне, щоб кожен глядач знаходив і відчував у них свою власну історію та особисті враження. Тож пропонуємо наразі і вам відчути романтику нової роботи виконавця, та лише додамо, що візуальна граційність та манерність ніколи не виключає поведінки простих смертних – усім нам властива пристрасть, світлий гумор, часом навіть взаємне дуркування, та, звісно ж, палка та безмежна любов.

Долучайтесь до офіційних спільнот виконавця у соціальних мережах та дізнавайтесь першими про наступні прем’єри від Аркадія Войтюка, а також не пропустіть майбутні виступи виконавця у вашому місті!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *