Аркадій Войтюк – Поранений лев
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Аркадій Войтюк – Поранений лев (Кліп)

«Сьогодні злий і без настрою. Ти будеш чути мій пронизливий рев». Ці рядки з нової роботи Аркадія Войтюка під назвою «Поранений Лев», здається, можна офіційно затверджувати у якості гімну кожного робочого понеділка, але мова у новинці піде зовсім не про сірі офісні будні. Музику і слова даної композиції Аркадій написав власноруч, а режисером відео, знятого поблизу містечка Скалат на Тернопільщині (дорога Скалат – Городниця), став Віталій Поволоцький (Twix Production).

«Ми разом із Віталієм Поволоцьким нещодавно забабахали акустичне відео до композиції «Поранений Лев», тож запрошую всіх охочих із ним ознайомитися. Ця пісня ніби створена для дитячого мультфільму, але в її тексті практично кожна доросла людина легко зможе впізнати себе і пригадати певну особисту історію. Приємного перегляду!» – пише у соціальних мережах Аркадій Войтюк.

«Я радий представити вам нашу нову роботу разом з Аркадієм Войтюком. Цей досвід однозначно дуже крутий – за один день ми відзняли три простих за відеорядом, але складних у технічному плані роботи. Всі вони є підготовкою до одного глобальнішого проекту, над яким наразі йде робота, тому скоро чекайте ще на дещо цікаве», – інтригує Віталій Поволоцький.

Додамо, що не зважаючи на статус новинки, роботу вже встигла позитивно оцінити чимала кількість прихильників сучасної української музики, не в останню чергу завдяки її потраплянню до ефіру телеканалу М2.

Українська музика: Аркадій Войтюк – Поранений лев

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *