Аркадій Войтюк – Бомба
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Аркадій Войтюк – Бомба (Кліп)

Аркадій Войтюк разом із режисерським дуетом у складі двох Дмитрів, Маніфеста та Шмурака, відзняли справжню «Бомбу». При чому в абсолютно прямому значенні цього вислову, адже саме таку назву носить новий кліп кантрі/фолк співака, а також, відповідно, трохи раніше оприлюднений сингл. Музикант, та разом з тим учасник гумористичної команди «VIP-Тернопіль», підготував для глядачів ковбойську варіацію фільму «День бабака», із характерною таверною, віскі, бійками, підступним шерифом, розпусними танцівницями та іншими необхідними атрибутами жанру.

«У кадрі мене і пляшкою по голові били, і наганом по обличчю… Я і падав, і нервувався, і пітнів, але каскадер мене не міг замінити, бо такої харизми як у мене, немає ні в одного каскадера», – жартує скромний Аркадій Войтюк.

Окрім ковбойської таверни, у кліпі «Бомба» була присутня ще одна знімальна локація, яка також змусила співака понервувати, щоправда з трохи інших, значно приємніших причин. І це, власне, не дивно, адже заключна частина зйомок відбувалася у справжнісінькому стриптиз-клубі, де брутальних бандитів замінили найкращі київські танцівниці, обрані знімальною групою на основі спеціального кастингу. Головну жіночу роль, до речі, отримала професійна танцівниця та дружина Аркадія – Юлія Сахневич.

«Насправді ми вважаємо, що саме так має виглядати робота режисера – ми просто сиділи на стільцях, а перед нами танцювали дівчата, демонструючи усі свої вміння та чесноти. Колись я мріяв про таку роботу, і от, нарешті, ця мрія втілилася у життя», – із гумором підсумовує режисер Дмитро Шмурак.

Українська музика: Аркадій Войтюк – Бомба

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *