Аркадій Войтюк – Амнезія
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Аркадій Войтюк – Амнезія (Сингл)

«Вчора кльовий день був, якщо я все забув», – ділиться своїми секретами кантрі/фолк виконавець Аркадій Войтюк у своїй новій хуліганській роботі під назвою «Амнезія». У свіжій пісні співака йде мова про те, що дуже добре вміють, люблять та практикують чи не всі українці – про добрі гулянки, при чому часто до логічного завершення – амнезії на наступний ранок.

«Хотілося би всім розповісти про те, як саме народжувалася ця композиція, але чомусь нічого не пам’ятаю», – пише у Фейсбук Аркадій. Ми з вами можемо тільки уявити розмах тієї паті, що розгорнулася на студії звукозапису під час запису треку «Амнезія», тим паче компаньйон у співака був що треба – Олександр Люлякін, барабанщик відомого гурту «Бумбокс». Про паті це, звісно, жарт, а от про Олександра – ні, адже саме він задав синглу необхідної ритмічності у вигляді партії живих ударних, які вперше з’являються у творчості Аркадія Войтюка.

Наразі «Амнезію» за бажання можна офіційно та безкоштовно завантажити до своїх медіа-пристроїв з офіційної сторінки співака у SoundCloud.

Нагадаємо, що декілька місяців тому тернопільський артист почергово презентував свої дві відео роботи – спочатку світ побачив офіційний кліп «Бомба» (ковбойська варіація стрічки «День бабака»), а потім відео до акустичної пісні «Поранений лев».

Українська музика: Аркадій Войтюк – Амнезія

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *