Apricot – Якось я спитав її
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Apricot – Якось я спитав її (Сингл)

«Якось я спитав її, навіщо ти крадеш у мене спокій мій? Вона відповіла мені, що спокій – для каміння на землі…»

Прем’єра на «Нотатках»! Столичний музикант Олексій Євтушенко, у рамках свого авторського проекту Apricot, продовжує радувати українських меломанів цікавими новинками. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з його свіжим твором під назвою «Якось я спитав її», записаним, як жартує автор, тим самим цільним складом. Для тих, хто не знає, зазначимо, що Apricot – це проект однієї єдиної людини.

«Моя нова композиція «Якось я спитав її» стала результатом повної творчої свободи, відсутності необхідності йти на будь-які компроміси, або когось у чомусь переконувати. Про ідею, напевно, розміркувати буде не дуже доцільним, скажу лишень, що у ній йдеться про причини, які зазвичай штовхають до творчості», – розповів «Нотаткам» засновник Apricot.

Нагадаємо, що декілька місяців тому ми вже публікували два попередніх сингли формації Apricot – «Вона була як сніг» та «Коли болить любов», які сьогодні поповнилися своїм третім музичним побратимом. На цьому, звісно ж, автор не збирається зупинятись, та вже планує запис наступних студійних треків. Слідкуйте за новинами та не пропустіть подальші прем’єри!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. IGNIS FATUUS says:

    Проявити сміливість – запитати… а потім відчувати яскраву палітру емоцій, що осідають як іл у річці життя. Дякую, Олесію за цей стрімкий вир, що зароджує нові зерня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *