Apricot – Вона була як сніг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Apricot – Вона була як сніг (Сингл)

Близько місяця тому ми вже розпочали знайомити вас із надзвичайно цікавим столичним one-man band проектом під назвою Apricot, засновником якого є Олексій Євтушенко, і от, слідом за піснею «Коли болить любов», наразі ми маємо для вас нову порцію чуттєвої лірики від Олексія. Ми першими, та з великою радістю, представляємо до вашої уваги ще один авторський сингл від Apricot під назвою «Вона була як сніг», публічна прем’єра якого відбувається саме сьогодні, на сайті «Нотатки про українську музику».

Щодо самої композиції «Вона була як сніг», то вона відноситься до кагорти творів, яким досить довго довелося чекали слушного часу для свого завершення та оприлюднення. «Першим рядкам і мелодії я вже навіть не скажу скільки років. Але тоді діло далі не пішло, запис так і лишився на диктофоні. Відтоді багато що змінилося і трапилась, зокрема, і зустріч з тією, про яку, як виявилось, і були ті перші рядки. А не так давно я натрапив на цей старий запис і пісня, немов сама собою, дуже швидко дописалась», – розповів нашому сайту засновник Apricot.

Якихось грандіозних подальших творчих планів Олексій воліє одразу не вибудовувати, віддаючи перевагу природному розвитку свого проекту. Він зазначив, що однією з базових засад будь-якої творчості є спілкування митця зі слухачем, а відтак, допоки йому дійсно буде що сказати і, найголовніше, допоки будуть ті, кому буде цікаво отримати цей музичний меседж, до тих пір і житиме його творчість. Саме тому всі отримувачі сьогоднішнього послання під назвою «Вона була як сніг», будьте вільними ділитися ним з усім іншим світом, а також не забувайте лишати ваші відгуки та коментарі.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. IGNIS FATUUS says:

    Ця історія проникає в найпотаємніші куточки душі та невидимим дотиком, з особливим піклуванням, додає останній, давно забутий інградієнт в попіл, залишки якого несподівано змушували відчувати фантомний біль від великого вогнища, що довгі роки горіло в душі та наповнювало серце теплом… І з попелу зароджується – Фенікс…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *