Apricot – Добірка пісень
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Apricot – Добірка пісень

У минулому 2016 році ми розповідали читачам «Нотаток» про музичний проект Apricot столичного музиканта Олексія Євтушенко та презентували декілька його робіт у якості окремих синглів. Варто зауважити, що тоді вони отримали схвальні відгуки від слухачів і запитання про наступні прем’єри та подальшу долю проекту в цілому. І от, нарешті, настав час поділитися ще більшою частиною авторського матеріалу виконавця у вигляді не ЕР (як зазначає сам Олексій), а шеститрекової пісенної добірки автора.

«Усі ці пісні надто вже різні, написані у різний час та під впливом різних емоцій, тому вважати цю добірку ЕР-релізом, на мою думку, не доцільно. Я просто вирішив підвести певний підсумок одного творчого етапу у вигляді збірки. Записував усі композиції на домашній студії, починаючи з кінця 2014 – початку 2015 років, коли у мене з’явилась можливість записати більш-менш якісне звучання. Першою спробою був «Паперовий літак», хоча самій пісні вже років 10 (!)», – розповів читачам «Нотаток» засновник проекту Apricot.

Усю презентовану добірку ви можете за бажання вільно завантажити до ваших девайсів, або ознайомитися із нею у режимі онлайн. Стежте за наступними новинами від Олексія та його проекту на сторінках нашого сайту!

Українська музика: Apricot – Пісні

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Послухати на Saundcloud says:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *