Apricot – Пелікани
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Apricot – Пелікани (Сингл)

Столичний інді-поп проект Apricot презентує свій новий чуттєвий сингл під назвою «Пелікани». За словами засновника формації Олексія Євтушенко, досить важко описати основну ідею пісні «Пелікани», адже всі слова цієї композиції, її образи та загальний настрій покликані, якраз, цю ідею донести до слухача. А якщо перекладати це в доступні зрозумілі лексичні форми, більша частина її (ідеї) губиться. «Ця пісня – відбиток мого сьогоднішнього життя. Там тільки те, що відбувається зі мною і в мені станом на зараз. Своєрідне пісенне фото напам’ять», – каже автор.

«У пісні «Пелікани» використані семпли з пісні Pilentce Pee («Пташка співає») у виконанні Le Mystere des Voix Bulgares, що в свій час справили на мене сильне враження. На стадії аранжування випадково співпало, що темп і тональність в моєму треку, де згадуються птахи, такі ж самі, як і в їхній пісні про пташку. Не знаю, можливо це порушення авторських прав. Якщо так, то в своє виправдання можу тільки сподіватися, що хтось завдяки цьому порушенню відкриє для себе Містерію болгарських голосів», – коментує фундатор проекту Apricot.

Зауважимо, що свіжий сингл «Пелікани» вже звично для Apricot доступний не тільки для ознайомлення онлайн, але і до вільного завантаження у форматі mp3.

Apricot – Пелікани

Скачати mp3
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *