Apricot – Коли болить любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Apricot – Коли болить любов (Сингл)

Разом із вами, часом, ми маємо просто-таки унікальний шанс слідкувати за творчим шляхом музичних колективів та окремих музикантів, починаючи від самого початку їхньої діяльності і аж до беззаперечного визнання широкими слухацькими колами, інколи навіть не тільки українськими. І от, сьогодні, ми приготували для вашого ознайомлення матеріал від ще одного музичного проекту під назвою Apricot – його перший меланхолійний трек із промовистою назвою «Коли болить любов».

Отже, щодо самої формації Apricot, то її коріння знаходиться на Київщині, у столиці України, де живе, працює та творить його засновник та станом на сьогодні єдиний учасник Олексій Євтушенко. Саме він, як ви вже напевно здогадалися, є автором лірики та музики згаданого треку «Коли болить любов». «Цій пісні, як власне і самому проекту, близько місяця. Записувалася вона на студії одного з київських творчих молодіжних центрів, а написав я її у якості антидепресанта для однієї дуже близької мені людини, яка вперше переживає закоханість. Поки що мій проект – це фактично одна людина, але я маю надію, що з часом це переросте в щось більше», – розповів «Нотаткам» автор.

Чи матиме продовження музична історія під назвою Apricot, фактично залежить від вас, шановні слухачі. Якщо вам сподобався перший трек «Коли болить любов», обов’язково поширюйте його у соціальних мережах, а також не полініться додати до нього декілька слів ваших вражень. Адже ви навіть не уявляєте, наскільки ці кілька рядків можуть виявитись важливими для молодого музиканта та практично мають змогу безпосередньо вплинути на подальший розвиток проекту.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Олексій says:

  Пісня просто супер! Я спочптку побачив і почув її на Саундклауд, репостнув її там щоб побачили мої підпищики. Слухаю і переслуховую з задоволенням. Дуже професійне виконання і сама пісня дуже життєва. Шукав щось про групу і решта пісень, а виявляється це наразі єдина пісня.
  Пишіть і записуйте ще такі ваші пісні і побільше!
  Дуже дякую!!!

 2. Джон Сноу says:

  Цей хлопець дійсно талант, але скромний…я знаю

 3. Ігор Бузницький says:

  Просто дуже сподобалася композиція! Респект!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *