Аппекс – Відхідні дні
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Аппекс – Відхідні дні (Кліп)

Реп-виконавець на псевдо Аппекс, знаний за участю у формації «Ціна ритму», презентує свою нову сольну роботу «Відхідні дні», яка на самісінькому початку тижня може стати справжньою метою для всіх офісних і не тільки працівників. Адже, за словами автора, ця пісня і кліп присвячуються тим, «хто трохи підзадовбався».

Режисером свіжого кліпу Аппекса виступив Роман Прокопчук (автор ряду документальних короткометражних фільмів), для якого ця робота стала офіційним дебютом на поприщі музичних відео. «Ця пісня про переосмислення подій, які ми звикли називати нормою. Постійно повторюване «відпусти» – це заклик на сам перед до самого себе, а не до оточення, адже найвищі стіни будуються в головах. Стосовно кліпу, то у ньому все стандартно для жанру: тьолки, дорогі засоби пересування і золоті ланцюги. Участь у зйомках також брала вся команда «Ціни Ритму», – розповів нашому сайту Аппекс.

Додамо, що пісня «Відхідні дні» входитиме до складу майбутнього сольного релізу Аппекса, робота над яким триває. А для того, щоб трохи пришвидшити момент презентації майбутньої платівки, ви можете офіційно купувати треки реп-об’єднання за допомогою сервісу Google Play.

Українська музика: Аппекс – Відхідні дні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *