Аппекс та Джонні Дивний – Не угадав
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Аппекс та Джонні Дивний – Не угадав (Кліп)

Українська пост хіп-хоп формація «Ціна Ритму» представила нову відеороботу на композицію «Не угадав» авторства Аппекса та Джонні Дивного. Кліп став режисерським дебютом для ще одного учасника команди – Довгого Пса.

Наратив нової відеороботи «Ціни Ритму» будується навколо ідеї, що єдиний наркотик, котрий є безпечним і легальним – це музика. У кліпі Джонні Дивний виконує роль дилера, який постачає якісний звук усім охочим. «Зловживання аудіонаркотиками може бути корисним для вашого здоров’я! Музика – найкращий наркотик», – попереджає Джонні Дивний.

Кліп на композицію «Не угадав» – перша робота учасника «Ціни Ритму» Довгого Пса у ролі режисера. «З новою функцією на знімальному майданчику мені допоміг впоратися попередній досвід. Я завжди приймав участь у постановці кадрів для своїх кліпів та робіт із моєю участю, тому коли мені запропонували повністю створити сценарій та упорядкувати кадри, я одразу ж погодився», – розповідає режисер кліпу «Не угадав».

Окрім, безпосередньо, Джонні Дивного та Аппекса, в кліпі «Не угадав» можна також помітити «колег по цеху». В кадрі «засвітилися» такі репери, як Dori Dorian, Перо та ZOMBO.

Нагадаємо, сингл «Не угадав» Джоні Дивний та Аппекс презентували на початку травня. Композицію спродюсував Wootabi, котрий раніше працював над альбомами Джонні Дивного «Повний абзац» та Аппекса «Служи собі» в характерній лоуфай манері.

Композиція доступна за посиланням на усіх стрімінгових платформах.

Аппекс та Джонні Дивний – Не угадав
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *