Апокриф – Емоційне вигорання
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Апокриф – Емоційне вигорання (EP)

Раді повідомити прихильників україномовної реп та хіп-хоп музики про вихід нового релізу гурту «Апокриф» з Київщини під назвою «Емоційне Вигорання». Новий восьмитрековий міні-альбом вже доступний для вільного завантаження та онлайн-прослуховування в Інтернеті.

«Реліз «Емоційне Вигорання» було записано дуже швидко, фактично на одному диханні. Спочатку ми планували записати повноформатний альбом у класичному вигляді, але через брак коштів він з часом трансформувався у EP. Хотілося б зазначити, що все, що ми робимо – ми робимо виключно власним коштом та завдяки нашому ентузіазму. Цей міні-альбом вийшов доволі мінорним, але два останні треки все ж таки роблять його оптимістичнішим. У цьому можна провести паралелі з нашим життям, яке буває сумним та чорно-білим, але всі ми завжди віримо у краще майбуття», – розповів нашому сайту Міха, засновник та фронтмен проекту «Апокриф».

Своєю назвою EP завдячує психологічному поняттю, яке ввів у обіг американський психіатр Фрейденберг у 1974 році. «Емоційне Вигорання» характеризується поступовим наростаючим емоційним виснаженням та супроводжується зростанням байдужості до всього оточуючого.

У створені свіжого міні-альбому музикантам допомагали їхні друзі, яких ви можете почути у деяких треках платівки. Зокрема, у записі взяли участь репер з міста Канева Інкогніто, реперша з Княжич VANessа, репер з Хмільника Crazy Mass, а також білоцерківець SIMON. Авторство обкладинки належить львівській художниці Наталії Носовій.

Нагадаємо, що більше треків від гурту «Апокриф» ви можете послухати на нашому сайті за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *