Апокриф — Дискографія (2012 - 2015)
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Апокриф — Дискографія (2012 – 2015)

Всім прихильникам сучасної україномовної реп-музики пропонуємо ознайомитись із творчим доробком проекту з Київщини під назвою «Апокриф». Однією з головних «фішок» проекту по праву вважають використання у творчості віршів відомих українських поетів, покладених на характерний для жанру біт. У репертуарі «Апокрифа» присутні також і власні зачитані тексти, переважно соціального та ліричного характеру.

Заснований у 2012 році колектив працює у форматі дуету, де речитативом та текстами займається хлопець Міха, який, до речі, раніше був вокалістом nu-metal колективу Against The Will, а за жіночий вокал відповідає дівчина Юлія, головним творчим поприщем якої раніше була виключно поп-музика. За досить нетривалий час свого існування, «Апокриф» вже досяг певних успіхів та окрім відзнаки слухачів встиг також отримати звання переможців фестивалю «Червона Рута» у 2014 році.

«Для мене цей проект, власне, і є життям, яке покладено на біти, плюс нескінченними цікавими експериментами з улюбленою поезією класиків української літератури. Коли розпався важкий гурт, я з головою поринув у реп, адже ніколи не розділяв стилі та завжди міг одночасно слухати полярні для більшості людей музичні напрямки», – розповів нашому сайту фронтмен «Апокрифу».

Додамо, що наразі проект має у своєму гандикапі доволі вагомий творчий доробок – два повноформатні альбоми «Дивні думки» (2012) та «Відчути» (2013), сім EP-релізів, серед яких «Ліна Костенко» (2015), «Вічний Шевченко» (2014), «Порепані вірші» частина 1, 2 та 3 (2013-2014), «Осіння меланхолія» (2014) та «Слово» (2013), а також відеокліпи «Час», «Не женися на багатій» (сл. Шевченко), «Маленькій Мар’яні» (сл. Шевченко), «Слово» за уч. Diod, «Якби зустрілися ми знову»(сл. Шевченко), та «Виживаєм» за участі Інкогніто.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *