Апокриф – Буде Краще
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Апокриф – Буде Краще (EP)

До вашої уваги нові напрацювання реп-проекту «Апокриф», зібрані воєдино у новому студійному міні-альбомі під назвою «Буде Краще». Робота над EP проходила на столичній студії звукозапису Phrank Roc, а її результатом стали шість представлених авторських треків.

«Перше, що хотілося би відмітити – цей реліз вийшов значно більш оптимістичнішим у порівнянні зі своїми попередниками. А також якіснішим у плані звучання. EP «Буде Краще» зводив Тася з львівського гурту ALCO Brothers, хоча сам матеріал записували у Києві. З цікавинок варто згадати також присутні у цьому міні-альбомі дві спільні роботи з Діодом з міста Скалат», – розповів «Нотаткам» засновник «Апокрифу» Міха.

Свіжий реліз проекту «Апокриф» розповсюджується в Інтернеті на вільній основі, тож ви маєте можливість вільно та цілком офіційно завантажити його за нижчевказаними посиланнями.

Серед подальших творчих планів формації варто виділити зйомку офіційного відео кліпу на одну з представлених композицій, а також, звісно, написання нового музичного матеріалу. Слідкуйте за новинами від «Апокриф» у соціальних мережах та не пропустіть подальші релізи!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Yarema Mazuryk says:

    мелодія 1ого треку – Linking Park

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *