Антитіла - Завжди Моя
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Завжди Моя (Сингл)

Напевно, саме таким має бути перший сингл з майбутнього альбому, як пісня «Завжди моя» від хлопців з гурту «Антитіла» – особливим, нагальним та відвертим. Музиканти, які наразі працюють над четвертим повноформатним альбомом своєї дискографії, презентували свою нову композицію у соціальних мережах сьогодні, 4 грудня.

За словами учасників гурту «Антитіла», з їхнього боку досить велику увагу було приділено оновленню власного звучання, яке за задумом мало лишилось фірмово-впізнаним, але в той же час замайоріти новими музичними фарбами, знаменуючи новий етап у музичному та особистісному розвитку проекту. Що з цього вийшло, мають розсудити слухачі, які вже стигли відмітити відчутне поважчання звучання гурту.

Запис, зведення та мастеринг нової композиції «Завжди моя» відбувався на столичній студії BOBINA Records, що на Подолі, де й проходитиме вся подальша робота над майбутньою платівкою.

«Останнім часом «Антитіла» присвятили майже весь свій час волонтерській діяльності, а також виступам перед українськими військовими у зоні АТО, – йдеться у прес-релізі свіжої композиції. – Ця пісня народжувалася у серцях хлопців, що їхали розбитими польовими дорогами у мікроавтобусі під завалами військової амуніції, медикаментів та одягу. Вона народжувалася за братньою вечерею біля великого казана та під час нічних розмов з патріотами на передовій. Вона народжувалася в момент передачі дитячих малюнків-оберегів у руки відважних захисників нашої Вітчизни. Вона народжувалася весь останній рік. І в горі, і в радості, але з вірою у Перемогу!»

«Ти будеш завжди моя! І що б не сталося, ми не відступимо, і говоримо у повний голос: моя Любов, моя Доля, моя Земля!» – додав до всього вищевикладеного вокаліст гурту Тарас Тополя. Текст пісні спеціально написано таким чином, щоб його можна було сприйняти як присвяту коханій жінці, так і рідній батьківській землі. Зазначимо, що це не перша та, виходячи з усього, не остання пісня соціальної спрямованості від поп-рокерів – для прикладу можна взяти трохи раніше оприлюднену композицію «Ярмо», в якій присутні наступні надактуальні рядки: «А на трибунах ходи вишиванки, у них пани літають в швейцарські банки. Не треба заглядати до пана в рот, йому тут можна все, він же патріот».

Отже чекаємо чергових новинок від гурту «Антитіла», а разом з тим і новий альбом, який хлопці обіцяли видати до кінця весни 2015 року.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/179772956″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *