Антитіла - Завжди Моя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Завжди Моя (Кліп)

Відомий український гурт «Антитіла» оприлюднив в Інтернеті свій новий кліп на патріотичну пісню «Завжди моя» сьогодні, 27 січня. Відео музиканти присвятили всім захисникам нашої Вітчизни, які просто зараз у будь-який доступний спосіб боронять цілісність та незалежність нашої держави.

«Кліп про любов. До коханої, до Батьківщини, про любов до правди і про те, що кожен з нас має силу відстоювати своє право на світле життя. У кліпі показана наша спільна боротьба. Дивитися усім. І не здаватися!» – розповів фронтмен гурту Тарас Тополя.

Над відео «Завжди моя» працював відомий український режисер Кадім Тарасов. За його задумом, музиканти гурту «Антитіла» мали уособити у кадрі всю міць українського духу та незламність українського народу у новітній боротьбі за власну свободу. «Почалося все з того, що хлопці дали мені послухати пісню. Вона мені, як-то кажуть, одразу «зайшла», я постійно її переслуховував. Хотілося б зауважити, що я сам родом зі Слов’янська. І вся ситуація на сході нашої країни, мною сприймається дуже болісно. Тож, я одразу зрозумів, що хочу зняти сильне відео, в якому міг би символічно відобразити все те, що наразі відбувається в Україні. У процесі зйомок музиканти «Антитіл» на повну розкрили свої акторські здібності. Я впевнений, що ми зробили дуже якісну, та що не менш важливо, потрібну роботу», – зазначив режисер.

Додамо, що пісня «Завжди моя» є першою ластівкою з майбутнього, четвертого за ліком студійного альбому музикантів, над яким вони наразі працюють. Реліз майбутньої платівки заплановано на кінець весни 2015 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *