Антитіла - Як ангели (Official Video)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Як ангели

У час, коли осінні холода повноправно хазяйнують майже на всіх теренах рідної України, хлопці з гурту “Антитіла” ностальгують за літнім пекучим сонцем, купою яскравих вражень і пристрасними емоціями сезону відпочинку. Музиканти пропонують всім охочим зануритись у атмосферу сонячної пори року, подивившись їх новий кліп на пісню “Як ангели“, який вони знімали протягом двох спекотних днів у бухті Фіолент, що поблизу Севастополя, на фешенебельній яхті посеред мальовничої природи кримських пейзажів. За словами лідера гурту Тараса Тополі, пісня і кліп спрямовані донести
до аудиторії заклик не боятись кохання і почуттів, любити і ставати схожим на янгола. А та пристрасть, що трапляється у літню пору року, має чудотворну властивість зігрівати душу й серце кожному, хто її відчув у осінню й зимову мряку. Пісня “Як ангели” стала для колективу своєрідним саунтреком спекотного літа, тож вони сподіваються, що ця композиція здатна подарувати трішечки тепла й іншим людям.
У зйомках кліпу “Антитілам” допомагав їх давній товариш і режисер Олексій Варенчик. Одним з цікавих моментів зі знімальної локації стала ситуація, коли за задумом Олексія на яхті потрібно було підняти догори паруса, проте екіпаж судна виявився неготовим до такої забаганки режисера, в результаті чого лише за допомогою всіх без виключення присутніх на яхті людей, важкенні вітрила все ж таки розправили свої крила у бік небесної блакиті, реалізувавши таким чином творчий задум режисера, доповнивши і без того мальовничу картинку нового кліпу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *