Антитіла – Все красиво. Львів
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Антитіла – Все красиво. Львів (Live-відео)

Великий відеозвіт про те, як саме розпочинався цьогорічний концертний тур популярного гурту «Антитіла» під назвою «Все красиво», нарешті став у повному обсязі доступним всім зацікавленим глядачам. Нагадаємо, що різноманітні відео з масштабного львівського виступу почали з’являтися в Інтернеті порціонно – починаючи з 8 липня і кожен наступний день, музиканти викладали у мережу по одній зафільмованій композиції, аж ось, сьогодні, 28 липня 2016 року, повний виступ «Антитіл» офіційно став надбанням широкого загалу.

Щодо самого концертного туру «Все красиво», то його команда «Антитіла» приурочила до виходу четвертого лонг-плею з однойменною назвою, що побачив світ близько року тому. Тур на підтримку платівки вмістив у себе двадцять чотири виступи, п’ятнадцять тисяч кілометрів доріг та 6 sold-out концертів, серед яких і виступ-відкриття.

Стартував згаданий нами тур 13 лютого 2016 року у львівському event-холі «Кіно», де музиканти відіграли повноцінну півторагодинну програму, що складалася з перевірених хітів та декількох прем’єр. За якість концертного відео «Все красиво» прихильники «Антитіл» мають подякувати цілій команді професіоналів, до якої, зокрема, входило цілих тринадцять операторів, концертний звукорежисер Дмитро Нужний, Денис Рейс (світло), Максим Сиволап (зведення звуку) та Сергій Вусик (мастерінг та монтаж відео).

«Sold out по-львівськи – такий же приємний, як і львівська кава! Яким же гарним був початок нашого великого туру! Спасибі, Львове!» – емоційно подякував львівським шанувальникам після виступу лідер «Антитіл» Тарас Тополя.

До речі, маємо гарні новини для столичних шанувальників творчості команди – 21 серпня о 19:00, до 25 річниці Незалежності України, на Співочому Полі відбудеться великий гала-концерт та фінал конкурсу української пісні «Хіт-конвеєр», де у якості запрошених гостей виступлять «С.К.А.Й.», Brutto та «Антитіла».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *