Антитіла – Все красиво
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Все красиво (Альбом)

Майже одразу після столичної презентації нового альбому «Все красиво» від гурту «Антитіла», музиканти виклали своє нове творіння у повному обсязі для вільного прослуховування в Інтернеті. Свіжа платівка, реліз якої відбувся 23 травня, вмістила в себе десять нових композицій «Антитіл», з якими учасники гурту почали ознайомлювати слухачів ще до офіційної презентації диску. Так от, наприклад, титульна однойменна із назвою альбому композиція, та ще одна нова пісня «Завжди моя», нещодавно оприлюднювались в якості окремих синглів, а скорочені тізер-версії інших треків платівки можна було послухати на офіційних сторінках гурту у соцмережах.

Цікаво, що обкладинку четвертого студійного альбому гурту «Антитіла» було знято на звичайний мобільний телефон. Зображення, яке стало згодом обличчям CD «Все красиво», сфотографував неподалік свого дому барабанщик колективу Денис Швець. «Це фото я зробив на мобільний телефон у Києві, неподалік будинку, де мешкаю. У центрі композиції розташований трикутник, знаковість і символізм якого мають неабияку силу, що підсилюється наявністю у кадрі трьох додаткових трикутних фігур. У своєму Instagram я так і назвав це фото – «Три Трикутника в Трикутнику». Як і більшість знімків, які я роблю, ця фотографія була зроблена по суті майже випадково. Лише згодом ми з хлопцями побачили в ній особливий сенс і певний символізм», – розповів він.

Додамо, що більша частина роботи по запису, зведенню та мастерингу платівки «Все красиво» проходила на столичній студії BOBINA Records у співпраці із звукорежисером Дмитром Хомулко. Інша частина музичного матеріалу була записана на студіях Сергія Сметаніна та K.I.T. Sound. Розповсюдження диску – Comp Music. Шукайте новий альбом «Антитіл» у музичних крамничках вашого міста або замовляйте у фан-шопі гурту за посиланням нижче.

Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. Мілена says:

  Ось тут я розумію – все красиво) Кожна наступна пісня Антитіл крутіше попередньої)) Дякую, хлопці!)

 2. Ольга Кислець says:

  Представляєте, на Петрівці диск Антитіл “Все красиво” вартує майже у двічі більше за всіх інших українських виконавців))) Оце я розумію визнання виконавця))

 3. Орест Гайовий says:

  Погано що все якось в купі, якщо слухати на задньому фоні, то жодну пісню з альбому Все красиво навіть не згадати. Хоча Антитіл дуже поважаю.

 4. Antey says:

  Хороший реліз, але кількості пісень трохи малувато. Ну але всі вони зате дуже якісні і зроблені не абибуло

 5. RitA says:

  Мені Антитіла завжди додают бадьорості у такі прохолодні дні. У книжках – це неймовірний хіт, дуже глибокий! Улюблена пісня платівки, однозначно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *