Антитіла – Вірила
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Вірила (Кліп)

Обіцяна прем’єра від гурту «Антитіла» відбулася! Після декількох оприлюднених тизерів, музиканти презентували свій новий кліп до пісні «Вірила», у якому переплелися «Будинок Флінстоунів» із польотом над Атлантикою. Режисерами відеороботи виступили Сергій Вусик, Юрій Алексеенко та Тарас Тополя.

Зйомки нової масштабної роботи проходили в Україні та Португалії. Зокрема у кадрах кліпу можна побачити незвичайний кам’яний дім у вигляді скелі, який входить до десятки самих неординарних світових споруд.

За словами фронтмена команди, «Вірила» – це справжня присвята чоловіка жінці. «Ідея пісні виникла приблизно ще рік тому, коли ми на студії завершили роботу над піснею «Лови момент», увійшли в новий осінній музичний сезон і в черговий раз зібралися у студії творити майбутній альбом. Ми повернулися до демо версії цієї пісні. У мене в голові виникло декілька мелодій і одну з них ми записали, а слів ще не було. Якраз в той самий десь період ми продовжували роботу на польській студії, спрямовану на адаптацію наших українських пісень польською та англійською мовами в контексті нашого руху на Польщу. І от, в потязі на Варшаву я прослухав майбутню пісню, мабуть, разів сто, виникало багато ідей, метафор. Але найсильніша – про віру жінки у свого чоловіка, коханої в коханого, мами в сина. Саме тому ця тема стала ключовою», – розповів лідер «Антитіл» Тарас Тополя.

«З прем’єрою! І дякую всім, хто долучився до цієї божевільної, авантюрної, чесної і зворушливої історії зйомок кліпу на пісню «Вірила», – додає співрежисер та клавішник колективу Сергій Вусик.

Зауважимо, що композиція «Вірила» потрапить до шостого альбому гурту «Антитіла» під назвою HELLO, на підтримку якого цьогоріч відбудеться великий стадіонний тур.

Антитіла – Вірила

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Olena Shvets says:

    Є над чим замислитись! Треба вірити в себе…в своїх коханих…в своїх дітей… в свою країну… куди б нас не занесло… Все буде добре…Я ВІРЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *