Антитіла – У книжках (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – У книжках (Кліп)

«Антитіла», напевно, як ніхто інший вміють показати у своїх відео всю суть власної задумки, доповнити пісню відеорядом, не залучаючи для цього банальні шаблони, розповсюджені прийоми та затерті кадри. Так було із багатьма кліпами гурту в незалежності від того, хто їх знімав і так само є з новим глибоким та зворушливим роликом на пісню під назвою «У книжках», над яким працював давній друг музикантів, режисер Володимир Шурубура.

За словами учасників гурту, вони давно виношували ідею співпраці із Володимиром і ось цей час настав. Для візуалізації було обрано пісню «У книжках» з останнього номерного альбому «Все красиво», адже саме у ній режисер побачив зв’язок із його улюбленою соціальною драмою Клінта Іствуда «Ідеальний світ», що розкриває проблематику відносин зростаючої без батька дитини, та злочинця, який замінив хлопчику тата.

У новому кліпі, знову ж таки, не вдаючись до банальних військових кадрів, «Антитіла» показали проймаючу історію звичайного українського хлопчика, чий батько мужньо захищав Україну від ворога на сході та вже ніколи не зможе повернутися до рідної домівки. Історію про міцний душевний зв’язок батька й сина, глибоку емоційну прив’язаність та драму, що останнім часом, на жаль, стала звичною картиною для нашої держави.

«Навіть у такому страшному явищі як війна, за бажанням можна відшукати різні філософські аспекти, проте ні за яких обставин нею не можна виправдати дитячі сльози. Ніколи!» – зазначив лідер гурту Тарас Тополя.

Теґи: Антитіла, У книжках

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *