Антитіла – TDME кліп
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – TDME (Кліп)

«Антитіла» екранізували втечу з Радянського Союзу – на створення пісні і кліпу TDMEТам де ми є»), відомих поп-рокерів надихнула історія радянського вченого Станіслава Курілова, який п’ятдесят років тому заради свободи проплив сотні кілометрів у Тихому океані.

«Особисто для мене він уособлює всі ті процеси, які відбуваються сьогодні в нашій країні. Ми так само намагаємося вирватися від тих радянських фантомів неймовірними титанічними зусиллями, шляхом помилок, розчарувань і нових надій. Але ми вперто долаємо кілометри в океані з акулами на зустріч до своєї мрії», – каже лідер «Антитіл» Тарас Тополя.

Відчути силу подвигу і пройти випробування крижаною водою довелося і самим музикантам, адже кліп TDME знімали в осінній Одесі, де учасники гурту пірнали у море з температурою води не більше 10 градусів.

«Ми одягали термокостюми і плавали у справжньому Чорному морі, не в басейні. І не лише ми, але і головний герой кліпу – багаторазовий чемпіон з плавання Олег Лісогор. Якщо чесно, коли ми вперше із ним спілкувались, я не розповів усіх деталей сюжету майбутнього кліпу. Він посміявся, але, думаю, Олег тоді ще не усвідомлював у повнім мірі всього того, що на нього чекало. Але він погодився і назад шляху вже не було», – додає Тарас.

Загалом протягом усіх зйомок Олегу довелося провести у холодній воді понад годину. «Олег лежав добрячих хвилин п’ятнадцять взагалі без руху, коли його, за сюжетом, мала омивати холодна вода. Його руки синіли просто на очах. Це дуже дорогого вартує. Особисто у мене ще таких екстремальних зйомок не було», – розповів кліпмейкер Радислав Лукін, який до того знімав фільм у Чорнобилі.

Загалом зйомки нової відеороботи «Там де ми є» гурту «Антитіла» тривали чотири дні, у яких хлопцям довелося зануритися не тільки у холодне Чорне море, а й у радянські часи. Тому на зйомках Тарас Тополя приміряв на себе не лише модний на той час костюм, але і ще один пік тогочасної моди – характерні вуса. До слова, коли Тарас відправив свої фото «в образі» дружині Альоші, та відповіла, що з такими вусами він може додому не повертатися, тому побачити виконавця в оновленому амплуа всі охочі можуть тільки лиш у кадрах нового кліпу TDME.

Українська музика: Антитіла – TDME

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *