Антитіла – Танцюй
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Танцюй (Сингл)

«Антитіла» закликали своїх шанувальників не піддаватися осінній меланхолії та продовжувати втілювати свій гарний настрій у танці! Новий сингл команди під назвою «Танцюй», який побачив світ сьогодні, 7 вересня 2016, поклав початок цілій серії майбутніх релізів популярного гурту, запланованих на поточну осінь.

За словами учасників «Антитіл», твір «Танцюй» є справжнім результатом їхніх музичних експериментів, при чому як із музикою, так і зі словами. «Ми часто експериментували з електронним звучанням і у пісні «Танцюй» ви відчуєте продовження цих музичних дослідів. Тим паче, з нами досить давно працює повноцінний шостий учасник команди — Максим Сиволап, наш звукорежисер, аранжувальник чималої кількості композицій, а також співавтор музики. Він також має жагу до експерементів», – розповів в одному зі своїх останніх інтерв’ю лідер «Антитіл» Тарас Тополя.

За словами Тараса, композиція «Танцюй» у тому чи іншому ступені про кожного з нас – у ній йдеться про жителів сучасних мегаполісів, які вже звикли існувати у ритмі великого міста, про тих, кому місто підказує як стати зіркою, лишившись водночас самим собою. Особливий сюрприз у новому треці буде для мешканців столичного мегаполісу – у пісні слухачі почують фрагмент гімну столиці «Як тебе не любити, Києве мій».

Зовсім скоро у мережу потрапить і офіційний кліп до пісні «Танцюй», про що ми вас, звісно ж, додатково проінформуємо та розповімо цікаві моменти зі знімального майданчику.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *