Антитіла – Танцюй
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Антитіла – Танцюй (Кліп)

Новий «танцювальний» хіт гурту «Антитіла», про який ми розповідали вам минулого тижня, як і було обіцяно, отримав своє візуальне втілення. Сьогодні, 10 вересня 2016 року, нове відео під назвою «Танцюй» було презентовано широкому загалу в етері телеканалу М1, а також, звісно, у соціальних мережах. Режисерами свіжого ролику виступив тандем спеціалістів, який складався з Дмитра Маніфеста та його тезки Дмитра Шмурака. Постановником танців виступив Вадім Куліда.

Під час роботи над кліпом «Танцюй», знімальна команда задіяла аж 29 різних локацій, де запрошені професійні танцівники демонстрували свою майстерність. Робота над роликом тривала протягом двох тижнів та відбувалася переважно у Києві та на околицях столиці. Варто відмітити, що з усіх майже тридцяти знімальних локацій, є такі, що з’являються у кадрі вперше, тобто до «Антитіл» їх ще ніхто не використовував для зйомок кліпів чи будь-яких інших відеоробіт. Одним з таких місць, наприклад, став дах Українського дому на Європейській площі в Києві, де було відзнято мальовничі кадри із самими учасниками гурту.

В основу двадцять другого (!) кліпу команди, відповідно до його назви, було покладено мистецтво танцю. Танцю як способу підкреслити свою індивідуальність, висловити власні емоції, коммунікувати зі світом та, звісно ж, віднайти однодумців, а може і кохання. Концепцію даної роботи «Антитіла» побудували на поєднанні модерних танцювальних стилів та величних видів нашого урбанізованого оточення, а також на заклику не боятися бути самим собою, не соромитись показати своє внутрішнє я, чи то за допомогою танцю, чи то за допомогою будь-якого іншого способу.

Почути наживо оновлене звучання гурту «Антитіла» буквально вчора мали змогу львів’яни, а вже 17 вересня матимуть змогу це зробити прихильники української музики за океаном. Саме так, популярний вітчизняний гурт візьме участь у великому музичному фестивалі Bloor, що відбудеться у Канадському Торонто за тиждень. Слідкуйте за наступними анонсами!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Такой собі кліп, якщо чесно. Від Антитіл очікував набагато більшого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *