Антитіла – Symphony
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Symphony (Кліп)

Гурт «Антитіла» створив україномовний кавер на пісню Symphony відомого британського колективу Clean Bandit. Дану роботу було створено у рамках міжнародного проекту, заснованого музикантами вищезгаданого колективу.

У своїй варіації Symphony, «Антитіла» використали елементи національного колориту, додавши до саунду українські інструменти та лірику.

За словами Тараса Тополі, коли до них звернулися представники гурту-володаря Греммі із пропозицією створити кавер, вони довго не вагалися. За основу було обрано саме пісню Symphony через те, що у ній йдеться про справжнє життя, про стосунки людей, а «Антитіла» у своїй авторській творчості часто співають саме про ці речі.

Так українці засіли за роботу над новою версією треку, а Тарас Тополя навіть почав писати україномовний текст, який мав би бути переказом англомовного оригіналу. Але на одній з репетицій музиканти подумали, що один такий меседж уже є і вирішили піти іншим шляхом: «Потім колективне рішення було: змінити текст. І ми написали про друзів. Ми написали про друзів і коли хороші люди збираються разом і їм добре», – пояснив Тарас.

Як зазначили учасники тріо Clean Bandit, вони були раді співпраці з українським гуртом, адже це, по-перше, дуже цікавий досвід, а по-друге, вони постійно прагнуть дізнаватися більше про різних людей і місця, які їх надихають на створення музичних експериментів.

Окрім самої пісні Symphony, «Антитіла» також презентували офіційний кліп до неї, створений режисером Юджином.

Антитіла – Symphony
Антитіла y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *