Антитіла – Одинак
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Одинак (Кліп)

Поп-рокери з гурту «Антитіла» презентували у мережі офіційний відеокліп до пісні «Одинак», що стала саунд-треком до нового однойменного телесеріалу виробництва каналу 2+2. Всю музику багатосерійної стрічки створив композитор та за сумісництвом директор гурту «Антитіла» Сергій Вусик, а слова титульного саунд-треку, як і завжди, написав Тарас Тополя. Головні ролі серіалу виконали: Олексій Горбунов, Микола Боклан, Ірина Єфремова та Андрій Стоянов, а його режисура – справа рук, майстерності і досвіду Віктора Конісевича.

За словами лідера «Антитіл» Тараса Тополі, він вже давно хотів написати подібну україномовну пісню у стилі екшн, тож коли нещодавно випала нагода даної кіно-музичної співпраці, дуже зрадів. Текст композиції «Одинак» співак почав писати відштовхуючись під першого слова, що спало йому на думку при перегляді вступних кадрів, де герой Олексія Горбунова, Гліб Мечников, постає перед глядачем у колоритному бушлаті. І слово це було – «чайки», адже події стрічки розгортаються саме в Одесі, на узбережжі Чорного моря. Так і з’явилися перші рядки: «Чайки, б’ють занозами сиву піну, море Чорне і чорна кава, заласкає його на світанку, завербує на нову справу».

«Від цих рядків бере початок подальша історія героя-одинака, що йде проти всіх, такого собі безстрашного камікадзе. На мою думку, текст пісні досить вдало підкреслив головну сюжетну лінію всього серіалу. Щодо нового відеокліпу «Одинак», то його режисер Віктор Придувалов за допомогою метафор надав глядачу можливість самостійно вибудувати фабулу ролика, окреслити для себе межу між сном і реальністю. Сюжетом відео цілком і повністю займався режисер, адже він і без нас надзвичайно глибоко відчув головну ідею роботи», – прокоментував новинку в одному зі своїх останніх інтерв’ю Тарас Тополя.

Додамо, що до дводенного знімального процесу було долучено команду професіоналів з 50 людей, включно із виконавцем головної ролі Олексієм Горбуновим. Загалом нова відеоробота «Одинак» вартувала «Антитілам» близько 500 000 гривень.

Прем’єра відео відбулася сьогодні в прямому ефірі YouTube-каналу «Антитіл», а саму пісню на розсуд широкому загалу було представлено трохи раніше, минулої суботи, у рамках ефіру телешоу «Х-фактор».

Антитіла – Одинак

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Андрій. says:

    Сильно.Антитіла,одна з найкращіх команд України.

  2. Галина Рибак says:

    сильно!!!

  3. Наталия says:

    Очень классная песня,группа самая лучшая в Украине

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *