Антитіла – Новорічна
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Новорічна (Сингл)

«Антитіла» на чолі зі своїм незмінним лідером Тарасом Тополею не перестають дивувати – тільки-но музиканти презентували у мережі свою п’яту повноформатну платівку «Сонце» (а перед цим кліп «Одинак»), аж ось на слухачів, немов подарунок під ялинкою, вже очікує ще одна новинка. І хоча до Нового року лишилося трохи більше тижня, учасники команди вирішили вже зараз братися за формування правильного святково настрою своїх прихильників. Зробити це інакшим способом, аніж музикою, вони, звісно ж, просто не могли!

Тож відтепер у тематичних святкових плей-листах українців на постійній основі оселиться ще один мешканець – «Новорічна» пісня від гурту «Антитіла», яка, за словами хлопців, має стати таким собі дзвіночком, що сповіщає усіх про скоре настання зимових свят. Як зазначає лідер команди Тарас Тополя, до цього моменту в репертуарі колективу святкові пісні були відсутні, але в часи, коли новини буквально сиплють на голови наших співгромадян негативом, люди потребують хоча б невеличку порцію гарного настрою. Пропонуємо і вам підзарядитися позитивним зарядом «Антитіл»!

До речі, якщо ви ще й досі ламаєте голову над подарунками для своїх друзів чи рідних, завітайте на офіційний сайт «Антитіл» – там ви можете придбати згаданий нами альбом «Сонце» на диску, або ж у вигляді ексклюзивного видання на флеш-карті. Окрім того, чудовим презентом може стати квиток на виступ гурту у рамках всеукраїнського туру на підтримку нової платівки, що стартує вже у лютому!

Антитіла – Новорічна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *