Антитіла – Над полюсами
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Над полюсами (Альбом)

Третя студійна платівка в дискографії столичного гурту “Антитіла“, що отримала назву “Над полюсами“, стала без перебільшення особливою для всіх учасників колективу. Музиканти досить довго йшли до релізу нового альбому, пісні якого були також написані в різні часові проміжки – від минулорічних, до тих, що набули фінального вигляду лише минулого місяця. За весь час роботи над диском “Над полюсами” чи не в кожного учасника “Антитіл” відбулися в житті якісь важливі події, емоційність яких хлопці прагнули передати через музику у своїх нових піснях. Нова платівка, за словами музикантів, у повній мірі відображає обраний шлях розвитку гурту на майбутнє, який чітко сформувався за період роботи над компактом.

Як зазначав фронтмен гурту Тарас Тополя, найбільший наголос у свіжих композиціях “Антитіла” прагнули зробити саме на тексти пісень, тож навіть на презентації диску було вирішено відмовитись від різноманітних шоу і перформансів, притаманних таким масштабним подіям. Серед представлених композицій присутня соціальна, філософська і любовна лірика, яскравим прикладом останньої є пісня “Олена”, присвячена дружині Тараса.

У назву самого альбому музиканти також вкладають філософський підтекст. “Саме над полюсами можна побачити весь світ у мініатюрі, – пояснюють вони, – відчути всю системність того, що відбувається, не зважаючи на відчуття хаотичності, що виникає з першого погляду. Всі люди, всі учасники цієї системи, так чи інакше повя`зані один з одним, тож всім нам треба навчитися у злагоді, мирі та взаємоповазі”.

Загалом, над створенням альбому “Над полюсами” працювало більше двадцяти людей, кожен з яких доклав і свою, хай інколи й невеличку частинку до фінального результату. Після презентації диску “Антитіла” планують вирушити у великий тур на її підтримку, який охопить більше тридцяти міст України, Росії і Білорусі.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *