Антитіла - Над полюсами
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Над полюсами (Кліп)

У свій новий кліп на титульну композицію з останнього альбому «Над полюсами», музиканти популярного гурту «Антитіла» заклали основоположні людські цінності, серед яких воля, життя, віра, свобода та любов. А також відобразили непереможну спрямованість кожної людини й особистості до якнайширшого їх сприйняття, до чесного, щасливого і справедливого щоденного буття. За словами учасників гурту «Антитіла», завдяки підтексту свого нового відео, їм вдалося сказати людям дуже багато важливого, лишивши водночас простір для особистісних емоцій і відчуттів від перегляду ролика. Музиканти прагнуть донести своїм глядачам одну, з першого погляду дуже просту тезу, яка ствердно заявляє, що сьогоднішня ворожнеча між народами – це надумана омана, адже російські й проросійські політики хочуть протиставити два сусідніх братських народи один одному, переслідуючи свої матеріальні потреби і спотворені цінності. Так вже сталося, що уникнути людських жертв під час нещодавніх революційних подій нам, на превеликий жаль, не вдалося, але у нас є шанс попередити можливе кровопролиття у Криму.
Що цікаво, під час роботи над новим кліпом, одразу два учасники «Антитіл» виступили у досить незвичних для себе амплуа – клавішник Сергій Вусик спробував себе у ролі головного режисера, а фронтмен гурту Тарас Тополя у якості автора сценарію. Знімали кліп «Над полюсами» у вкрай важких погодних умовах і в дуже короткий часовий проміжок, адже крижаний вітер і лютий мороз (більше 25 градусів Цельсію) постійно заважали музикантам і запрошеним акторам. До речі, одну з головних ролей свіжої музичної стрічки виконав режисер «Магнолії ТВ» і журналіст Руслан Горовий, який також працював над кліпом у якості другого режисера. Жіноча ж головна роль дісталася акторці Київського театру імені Івана Франка Олені Фесуненко. Серед знімальних локацій варто виділити мальовниче Канівське водосховище, а також унікальну майже зруйновану Іллінську Церкву поблизу села Циблі у Переяслав-Хмельницькому районі, дістатися до якої можна лише взимку, подолавши більше двох кілометрів по льду.
Під час зйомок кліпу «Над полюсами», учасників гурту «Антитіла» переслідували як кумедні, так і зовсім не веселі епізоди, які могли закінчитися серйозним травматизмом. Так, під час підготовки до зйомки фінальної сцени відео, вокаліст Тарас Тополя провалився однією ногою під лід, занурившись у крижану воду. На щастя друзі музиканта швидко допомогли йому вибратися з льодяної пастки, тому у результаті він відбувся легким обмороженням незахищених тканин. Але були і більш веселі випадки, на зразок того, коли учасники знімального процессу, сподіваючись погрітись в обачно підготовленій заздалегідь спеціальній палатці, виявили, що палатка з їхнього спорядження – звичайний торгівельний стенд, який використовують зазвичай влітку на базарах і стихійних ринках нашої країни. Тож довелося їм і тут трохи померзнути.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Антитіла, Антитела, гурт Антитіла, кліп Антитіла – Над полюсами, Антитіла – Над полюсами, 2014, новий кліп

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. NCT says:

    Супер клип, как и весь альбом “Над полюсами”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *