Антитіла – Молоком
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Молоком (Live-відео)

«І на наступний день після твоїх цьом, лікуюсь молоком», – співає Тарас Тополя в пісні під назвою «Молоком», концертний відеоряд до якої «Антитіла» нещодавно поширили у мережі. Згаданий офіційний ролик було зафільмовано під час нещодавнього львівського концерту колективу, що відбувся в рамках туру на підтримку альбому «Все красиво», куди, власне, і увійшла ця композиція. Варто відмітити, що дане відео скомпільоване з кадрів, відзнятих камерами цілих тринадцяти операторів (загалом на події працювало 16 камер), а відеомонтаж всього матеріалу здійснив Сергій Вусик. Тільки уявіть собі, весь відзнятий матеріал концерту «Антитіл» у місті Лева мав розмір 700 гігабайт!

«Наша пісня «Молоком» змальовує контакт жертви і хижака, що збуджує свідомість своєю небезпекою. Це той самий момент, коли відчуваєш, що «попав», але припинити це вже не в силах… Це історія без табу, що продовжує тему пристрасті та містичного магнетизму між двома людьми», – зазначив лідер гурту «Антитіла».

Ну і на сам кінець хочемо нагадати столичним прихильникам поп-рокерів, що вже зовсім скоро, а саме 26 березня 2016 року, у київському клубі Sentrum відбудеться великий сольний концерт «Антитіл», що стане одним з фінальних акордів туру. Придбати квитки можна за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *