Антитіла – Молоком
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Молоком (Кліп)

«Антитіла» зняли пікантний кліп зі звабливими дівчатами на пісню під назвою «Молоком» з останнього студійного альбому «Все красиво». Нова робота стала 21 релізом у відеографії команди та з’явилася у мережі сьогодні, 28 березня 2016 року. Нагадаємо, що не так давно саме на пісню «Молоком» музиканти презентували своє офіційне live-відео з останнього львівського виступу.

Режисером новинки виступив Олександр Швець. Цікаво, що хлопці з «Антитіл» вирішили не запрошувати до зйомок акторів-чоловіків та прийняли рішення особисто втілити у кадрі всі чоловічі ролі, що власне, не дивно, адже весь сюжет кліпу побудовано на гарячих епізодах еротичного зближення хлопців і дівчат.

«Це той самий момент, коли сюжет ролика не дуже важливий в принципі. Тут все зав’язано за пікантному поєднанні музики та відеоряду, на атмосфері сексуального збудження. І випереджаючі подальші питання, одразу відповім, що так, через цензуру до кліпу «Молоком» не увійшла величенька частина відзнятого нами матеріалу», – розповів лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Наразі невідомо, чи буде все ж таки оприлюднена повна нецензурована версія сьогоднішньої прем’єри спеціально для поціновувачів, тож слідкуйте за новинами.

Цікаво, що початково «Антитіла» не планували знімати кліп на пісню «Молоком», а мотивуючим фактором для цього послугувала любов публіки до цієї композиції, яку прихильники красномовно продемонстрували на останніх концертах гурту. До речі, прем’єра відеороботи відбулася саме під час живого виступу – на нещодавньому дев’ятнадцятому за ліком концерті туру «Все красиво» у Києві.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *