Антитіла – Мені тебе мало
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Мені тебе мало (Кліп)

Відомий український гурт «Антитіла» на чолі зі своїм лідером Тарасом Тополею підготував  шанувальникам черговий приємний подарунок – новий кліп на пісню «Мені тебе мало» з останнього студійного альбому під назвою «Все красиво». Нова відеоробота стала сімнадцятим (!) релізом у відеографії популярних музикантів, починаючи з 2008 року, який вважається роком заснування поп-рок формації у класичному повному складі.

Режисером нового кліпу виступив Кадім Тарасов, який раніше вже мав досвід співпраці з «Антитілами». Зокрема, саме під його орудою було знято попереднє відео хлопців під назвою «Завжди моя», присвячене всім мужнім захисникам нашої Вітчизни. На цей раз асистентом оператора став Владислав Воронін, а головні ролі виконали всесвітньо відома модель Лєра Лахіна та клавішник гурту Сергій Вусик.

Як розповів Кадім, у новій роботі він прагнув відчути себе в майже усіх іпостасях знімального майданчика – починаючи від освітлювача й художника-постановника і аж до монтажера та колориста. «Для мене кліп «Мені тебе мало» дійсно став великим експериментом. Я дуже вдячний хлопцям з «Антитіл» та нашій чудовій акторці Лєрі Лахіній за терпіння і велике непідробне бажання почути режисера. Якби не вони, то, певно, кліп не вийшов би таким», – зазначив він.

В анотації до відео пояснюється, що для того, щоб повністю зрозуміти весь художній задум режисера та оцінити сценарій кліпу «Мені тебе мало», глядачам необхідно буде також переглянути спеціальний авторський короткометражний фільм, який було відзнято паралельно з кліпом. Міні-стрічку обіцяють оприлюднити у всесвітній мережі вже найближчим часом.

Теґи: Біллі Мілліґан Бенд, Хворий на Любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *