Антитіла – Люди як кораблі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Люди, як кораблі (Кліп)

Напередодні річниці трагічної загибелі Андрія Кузьменка, хлопці з гурту «Антитіла» у присвяті до музиканта записали свою версію популярної пісні «Скрябіна» під назвою «Люди як кораблі» та відзняли до неї відеокліп. До запису композиції була долучена також бек-вокалістка «Скрябіна» Ольга Лізгунова, яка допомогла «Антитілам» дати друге життя знаному твору Кузьми, у той же час не втративши його основний зміст і особливий характер.

Як розповів Тарас Тополя, він отримав безліч схвальних відгуків від слухачів та колег по музичному цеху після виконання пісні «Люди як кораблі» разом з музикантами «Скрябіна» під час концертів пам’яті Кузьми, тож у нього з’явилася ідея студійного запису цього твору. Водночас Тарас розумів всю важливість і відповідальність такого кроку, тож на створення оновленої версії композиції знадобився досить значний часовий проміжок.

«Все моє дитинство і юність пройшли під акомпанемент пісень «Скрябіна». Коли сталася ця трагедія, я спілкувався з мамою Андрія і наш виступ на концерті пам’яті був своєрідною подякою їй за сина, за філософа та за Артиста. А переспів пісні «Люди, як кораблі» – це вже наше спасибі самому Андрію, бо я вірю, що він нас чує», – зазначив лідер «Антитіл».

Щодо відеоряду до згаданої пісні «Люди як кораблі», то до його створення долучилася ціла команда професіоналів на чолі із режисером Андрієм Кірілловим. В основу нового кліпу було покладено алегоричний образ води, що ніби приховує в собі звичайну буденність а також символічно пов’язує аудіо- та відеоряд. Прем’єра нової роботи гурту «Антитіла» відбулася сьогодні, 21 січня, у ранішньому ефірі телеканалу 1+1, а також, звісно, в Інтернеті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *