Антитіла – Лови момент
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Лови момент (Сингл)

Шанувальники гурту «Антитіла» вже зачекалися музичних новин від своїх улюбленців – останній студійний сингл TDME було оприлюднено без малого вісім місяців тому. І от, сьогодні, 30 липня 2018 року, музиканти презентують свою нову пісню під назвою «Лови Момент», що стала другим синглом з майбутнього альбому команди, запланованого на осінь поточного року.

«Заглядай у очі, там немає меж», – філософствує у новинці Тарас Тополя. Співак зазначив, що текст цієї пісні народився у його голові, коли він просто їздив вулицями міста на авто. Тоді Тарас розмірковував на тему того, що добре було б заспівати дещо важливе, дещо таке, що буде поза часом і залишиться актуальним навіть через десятиріччя. Саме так і виникла головна ідея композиції «Лови Момент» – не варто повсякчас гнатися за химерами майбутнього, а треба спробувати насолодитися саме тим життєвим моментом, який існує тут і тепер.

До слова, в пісні ви почуте вокал не тільки Тараса, а ще й дитячий. «Я запросив до запису дітей з хору при чоловічій капелі імені Ревуцького, це той колектив, у якому я співав 5 років. Два хлопчики прийшли і доволі професійно перед мікрофоном виконали всі завдання, які ми їм поставили», – коментує лідер «Антитіл».

Прем’єра композиції «Лови Момент» відбулася напередодні презентації офіційного кліпу до згаданої пісні, знятого під час мандрівки найскладнішим туристичним маршрутом українських Карпат. Відомо, що у відео «Антитіла» впустять глядачів в особисте життя і вперше покажуть у кадрі своїх дружин та дітей. Прем’єра відео має відбутися вже 1 серпня.

Антитіла – Лови момент

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *