Антитіла – Лови момент (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Лови момент (Кліп)

Як і було обіцяно прихильникам гурту «Антитіла», сьогодні відбулася прем’єра нового кліпу «Лови момент» – послідовника попереднього успішного ролика і лірик-відео TDME. Основна ідея новинки – це звичайна людська щирість, яку далеко не завжди можна зустріти у нашому буденному житті. Режисером виступив Дмитро Маніфест, якому у цій справі допомагав клавішник колективу Сергій Вусик.

«Наші Карпати можна показувати у відео 24/7, там неймовірно красиво! Кліп і пісня «Лови момент» про людські відносини, про важливість ловити момент життя і бути щасливим із близькими людьми саме зараз, у конкретну секунду. Ця ідея виникла не в останню чергу через те, що не простий час зараз – все змінюється, будь-що може зазнати різких змін і ти не знаєш, які новини будуть завтра. Під час зйомок нам фізично було досить важко, бо до того в походи ходило буквально декілька людей з нашої команди. Ми вирушили в один із самих важких пішохідних маршрутів Карпатами – це долина річки Чорний Черемош, по якій ми піднялися вгору. Ми були в реальному поході, який тривав 5 днів. Були дорослі, діти, ми тягнули на собі купу обладнання… Це все було непросто, ми виявилися трохи не готовими до таких навантажень. Але коли ми вже дійшли до половини маршруту, вертатися назад не було сенсу, тому тільки вперед, знімати. Варіантів немає – зціпив зуби і рушай. Ми вирішили не брати жодних акторів для кліпу «Лови момент», а запросили самих близьких і рідних людей, тому всі ті емоції, що там були – це все по-справжньому», – коментує лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Варто зауважити, що пісня «Лови момент», так само, як і вже згадана нами композиція TDME, увійде до майбутньої платівки «Антитіл» під назвою Hello. Презентацію альбому музиканти запланували на осінь 2018 року.

Антитіла – Лови момент

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *