Антитіла – Lego
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Lego (Кліп)

Хлопці з команди «Антитіла» презентували новий відеокліп до пісні Lego, яка стала офіційним саундтреком до української комедійної драми «Я, Ти, Він, Вона» виробництва студії «Квартал 95». У кліпі використано не лише кадри зі стрічки, але і додатково відзнятий матеріал із музикантами, де також знявся гуморист та актор Володимир Зеленський, який час від часу перевтілювався у лідера «Антитіл» Тараса Тополю. Окрім того, вперше у процесі зйомок музичного відео приймав участь співавтор пісні Lego та добрий товариш «Антитіл» Максим Сиволап.

Режисерами музичного ролика Lego виступили тріо у складі клавішника колективу Сергія Вусика, Антона Шатохіна та Ростислава Васильєва. Цікаво, що це дебютна співпраця відомої музичної команди зі студією «Квартал 95» і вона є дуже символічною, адже «Я, Ти, Він, Вона» стала десятою повнометражкою від студії, а група «Антитіла» цьогоріч відзначила десятий ювілей творчої діяльності.

Про те, як відбулася зміна сценарію та ідеї за 3 дні до зйомки та як все проходило, можна подивитися у backstage video зі зйомок.

«Абсолютно всі відносини між двома людьми вибудовуються наче Lego, потребуючи енергії, уваги і спільних зусиль. Особливо, якщо мова йде про кохання. Я бажаю усім нам шаленого кохання!» – прокоментував новинку Володимир Зеленський.

Зауважимо, що пісня Lego потрапить до переліку треків шостого лонг-плею гурту «Антитіла» під назвою HELLO, який буде презентовано у лютому. А що стосується згаданої нами кінострічки, то вона потрапить у прокат напередодні новорічних свят – 27 грудня.

Антитіла – Lego

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Причетність тут 95 кварталу — головна причина поганих оцінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *