Антитіла – Кіно
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Кіно (Кліп)

Гурт «Антитіла» презентував «Кіно» – нову пісню та відеокліп до неї. Це перша ластівка з майбутнього альбому, над яким гурт почав працювати від початку карантину. Для нової платівки вже створено шість пісень, частина з яких буде представлена у 2020-му році окремими синглами.

«Антитіла» перші в Україні артисти, які наважилися так масштабно втілити стилістику жанру Steampunk у музичному відео. Близько сотні костюмів, відточених до дрібниць, збудована з нуля, багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перевтілення Тараса Тополі, справжні фокуси від Magic Five – це все у новому відео.

На перший погляд, легка за сюжетом робота має глибокий смисл. В основі історія, що повторюється із покоління в покоління, тисячоліттями. Весь спектр людських емоцій від милосердя до ненависті, від зради до самопожертви, від добра до зла, від захоплення до презирства — все як у житті. Слід зазначити, що відеоробота сповнена метафорами, алегоріями та символами, які завжди притаманні творчості «Антитіл».

Знімальний процес тривав п’ять днів у сорокаградусну спеку в пустелі «Олешківські піски», Херсонської області. До речі, цей національний природний парк – єдина пустеля у Європі. Спеціально для зйомок Антитіла серед пісків встановили циркове містечко з реальним однощогловим куполом, яке прикрашене символічними прапорами з літерою А та сценою.

Головного героя зіграв лідер гурту Тарас Тополя. В образ фокусника йому довелося вживатися кілька місяців та вчитися жонглювати. В акторську команду оточення фокусника Антитіла запросили найкращих ілюзіоністів України та відомих блогерів Magic Five (М5): Дмитро Євтушенко, Микита Голєв, Дмитро Томашевський, Артур Томашевський, Дмитро Лукоянов. Це перша співпраця команд.

«В мене бракує слів, щоб повною мірою віддячити всім, хто знявся в цьому відео. Це був маленький подвиг кожного учасника. З 72 сцен по плану було відзнято 71 тільки за 1 день. Особливо відзначу акторів другого плану: Мікаел Авоян, Сергій Труш, Олександр Юдін, Наталія Андрєєва та акторів масовки, серед яких було багато наших друзів і справжніх вітчизняних стімпанкерів, людей старшого віку і дітей, які з’їхалися зі всієї країни», – прокоментував Тарас Тополя.

«Ми звикли до складних проектiв та напружених зйомок. Але ця робота кинула нам виклик, незважаючи на те, що ми не вперше працювали на межi можливостей людського тiла.

Ми вдячнi командi, що знiмала “Кiно, за дуже цiкавий досвiд – це були першi фокус Magic Five, продемонстрованi у пустелi. А також за змогу попрацювати з талановитими художниками по костюмах i гримерами – вони створили неймовiрно яскравi образ для нашої п’ятiрки», – Magic Five поділилися враженнями від співпраці з гуртом «Антитіла».

Особливу роль у відеороботі відіграють яскраві костюми. Стиль Steampunk найскладніший в кінематографі, бо є не популярним, а атмосферу в ньому створюють саме деталі. У відеороботі представлено майже сто костюмів, які не повторюються і кожен органічно з’єднаний з типажем кожного героя. Півтора місяця над костюмами працювали Мар’яна Слов’янська та Ганна Черкашина, а також актори та представники Steampunk спільноти в Україні, які були задіяні в кліпі з власними костюмами.

Режисером відеокліпу «Кіно» виступив Сергій Вусик, з підтримкою і порадами у всьому процесі вірних друзів, художників і режисерів: Ростислав Васильєв та Олексій Веренчик. Оператор – Шатохін Антон. Продюсування зйомок Антитіла здійснили, як завжди, колективно. Автори ідеї та підбір акторів: Тарас Тополя і Сергій Вусик. Музика та аранжування – Максим Сиволап. Слова – Тарас Тополя.

«Кіно» – це перша композиція після виходу альбому «Hello» у підтримку якого триває тур містами України. У зв’язку з карантином він був призупинений і днями Антитіла оголосять нові дати концертів. Але перший післякарантинний концерт відбудеться вже 9 серпня в Одесі, на Морвокзалі, де можна буде почути нову пісню наживо.

Антитіла – Кіно

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *