Антитіла – Hello
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Антитіла – Hello (Альбом + Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги подвійну прем’єру від популярного гурту «Антитіла» – довгоочікуваний шостий альбом під назвою Hello та кліп на його титульний однойменний трек! До свіжої платівки загалом увійшли десять пісень, чотири з яких вже були відомими широку загалу, та ще шість абсолютно нових треків.

За словами учасників гурту «Антитіла», в альбомі Hello вони прагнули зробити «музику на роки», поєднавши синтезатори і оркестрове звучання, глибокі смисли пісень і світлі емоції, сучасні танцювальні біти і баладні мотиви. Словом, новинка дещо відрізняється від попередніх релізів команди.

За словами Тараса Тополі, свіжа платівка стала символічним підсумком роботи за два останні роки. «Hello – це новий світанок! Наш світ вже ніколи не буде таким самим, яким він був раніше. Всі ми оцифровуємо реальність, об’єднуємося у незвичні форми заради завтрашнього дня. Ми прислухаємося до інтуїції, обчислюємо майбутнє, максимально стискаємо час і відстань. Чистий розум чи пусті голови, хеппі енд чи фатальний фінал — все це залежить лише від нас із вами», – коментує ідею платівки артист.

Що стосується кліпу Hello, то головну роль у ньому зіграв фронтмен іншого українського гурту Detach Олексій Веренчик, який також виступив у ролі режисера. У відео можна побачити постапокаліптичну картинку, де головний герой повертається на рідну планету Земля після вбивчого ядерного апокаліпсису з метою перевірити, чи придатна вона наразі для життя. Зйомки кліпу проходили поблизу Києва і тривали близько чотирнадцяти годин.

«Голлівуд плаче за тобою, Льоха :) Режисер цього відео – теж Олексій Веренчик і цей космос створював він. Коротше, менше слів. Дивіться! Ця історія точно не залишить вас байдужими», – анонсують партнери Олексія по Detach.

Додамо, що «Антитіла» запрошують усіх охочих ближче познайомитись з піснями нового альбому наживо, під час стадіонного туру HELLO містами України.

Антитіла – Hello
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *