Антитіла – Фари
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Антитіла – Фари (Кліп)

«Антитіла» презентують вже четвертий відеокліп на пісні з останнього номерного альбому «Сонце»! На цей раз, слідом за композиціями «Танцюй», «Одинак», та «Люди як кораблі», команда вирішила візуалізувати трек «Фари», а режисером даної роботи виступили одразу двоє спеціалістів – Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак. Вони, до речі, вже мають досвід співпраці з «Антитілами», адже динамічне відео на пісню «Танцюй» також є справою їхніх рук та вмінь. Що цікаво, кліп «Фари» офіційно завершує відео промоцію згаданого альбому, тому всі подальші ролики гурту будуть зніматися до абсолютно свіжих пісень.

«Ямкова боротьба добра зі злом, або надзвичайно актуальна тема сучасності», – саме так визначають головну ідею новинки учасники «Антитіл». Кліп, у якому супергерой рятує землю за допомогою ямкового ремонту дороги, звісно ж варто сприймати із гумором, не дивлячись навіть на те, що відверто погані автошляхи – дуже знайома для всіх українців проблема.

«Взагалі життя у нас цікаве, і зйомки, відповідно, також цікаві. От, наприклад, я особисто зовсім не планував мокнути під гідрантом, цього взагалі не було у сценарії ,тим не менш, що не зробиш заради яскравого кадру? Наприкінці зйомок вони (режисери, – прим.) просто підігнали на майданчик пожежну машину і вилили на мене з пожежного гідранту все, що в ній було. Це одна з найсмішніших наших робіт, вона дійсно іронічна, тож нехай все те, що стається у цьому кліпі, рано чи пізно буде втілено у реальність», – коментує «Фари» Тарас Тополя.

«Там є момент, коли головний герой постає у боксерських перчатках, то це такий тонкий натяк на спортивні досягнення мера нашого міста. Ми дуже довго шукали позитивного головного героя, який був би схожим на самі знаєте кого. Взагалі ходять плітки, що це їхній третій брат», – додають режисери.

Презентація свіжої відео роботи від «Антитіл» відбулася (до речі, вже не вперше), у режимі онлайн. Так само як і попередній кліп «Одинак», сьогоднішню новинку найпершими змогли подивитися глядачі прямого ефіру каналу YouTube, трансляція на якому велася зі студії «Нового каналу», де музиканти, режисери, та інші запрошені гості ділилися цікавими моментами з бекстейджу. Також варто відмітити, що в рамках даного інтернет-шоу відбулося прем’єрне живе виконання пісні під назвою «Ми» з майбутнього альбому формації.

Українська музика: Антитіла – Фари

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *